Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Shopify kişisiları artık Tezos NFT’lerine erişebilecek


Tezos blokzinciri, Shopify kişisilarının Taco’nun NFT sadakat programı aracılığıyla Tezos’un NFT’lerine erişmesine izin vermek için Web3 otomasyon platformu Taco ile ortaklık kurdu. E-ticaret devi, gün geçtikçe Web3 etkileşimleri isteyen markalar için aranan bir seçenek haline geliyor.

TheTaco uygulaması, öte yandan markaların, müşterilerle etkileşimi artırmak adına NFT’ler gibi Web3 çözümlerini entegre etmesine ve Shopify gibi e-ticaret platformlarının bu hizmetleri trader’larına sunmak için uygulamanın eklentilerini kullanmasına olanak sağlıyor.

NFT sadakat programları, markaların tüketicilerle olan bağlarını güçlendirmelerinin yanı sıra müşteri katılımını artırmalarına yardımcı olur. Tezos NFT’lerinin en yeni entegrasyonu, blokzincirinin sadık müşterileri özel teklifler, indirimler ve deneyimlerle ödüllendirmek için NFT’lerini kullanmasına yardımcı olacak.

Shopify satıcıları, bu entegrasyonla beraber artık müşterilerle etkileşim kurmak ve genişleyen Tezos NFT topluluğuna bağlanmak için yeni bir yönteme sahip oldu.

Shopify, haziran zamaninın işe koyulrında tüketiciye bağlan girişimi kapsamında Tokengate adlı yeni bir ödül sistemini duyurmuştu. Tokengate, belirli ticari ortakların NFT paydaşları için özel ürünler sunmasına izin verdi. E-ticaret devi öte yandan Bitcoin ve Lightning ödemelerini platformuna ilk entegre eden şirketler arasındaydı.

Uygun fiyatlı NFT basımına ve düşük işlem ücretlerine eklenen Tezos’un enerji verimli mimarisi, dünyanın her konuminden çeşitli NFT sanatçılarının yanı sıra koleksiyoncuları ve içerik oluşturucuları topluluklarını özüne etti. Tezos’un en çok enerji verimliliği, blokzinciri NFT entegrasyonu için aranan bir platform haline getirdi. Oyun devi Ubisoft, 2021’in en yeniuna doğru oyun ödülleri için Tezos NFT’lerini entegre etmişti.

Hisse İspatı (PoS) blokzinciri Tezos, yükselen NFT pazarı sayesinde zincir içi aktivitede ve akıllı sözleşme işlemlerinde önemli bir artış kaydetti.