Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Cumhurbaşkanı adaylığı gündeminde mi? Ekrem İmamoğlu’ndan gündeme dair önemli duyurular

Son dakika: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Halk TV’de ygüninlanan Gündem Özel programına meselek oldu. İmamoğlu gündemde konum alan meselelara ilişkin önemli duyurularda bulunuyor.

Ekrem İmamoğlu’nun meseleşmasından öne çıkanlar şu şekilde:

İstanbul’un bugününe ve yarınına dertleniyoruz. Biz İstanbul’un bütününe ezbere bakmıyoruz, günü kurtarmıyoruz, bir avuç insanın beklentisine odaklanmıyoruz. Bugünü, yarını önceleyen büyük bir değişim start verttık.

Screenshot_10

İBB’NİN METRO ADIMLARI

İstanbul metro açısından fukara bir kent durumunda aslında. Yani baktığınızda 16 milyon nüfusu olan bir kentin 230 kilometrelik bir raylı sisteme sahip olması fukara bir durumdur. Metro meselesi ciddiye alınmalı. 10 tane metro hattı, 12 tane metro hattına ihale yapılıyor. Toplam uzunluğu 141 kilometre. Bunun 7 tanesini 2017’de o dönemin belediye başkanı durduruyor. Üç hattın da ödeneği bittiği için durduruluyor. Biz Alibeyköy-Eminönü hattında yoğun bir çalışma ortaya koyduk. Mahmutbey-Mecidiyeköy hattını hizmete açtık. Alibeyköy-Eminönü hattının Cibali’ye görecek şekilde olan kısmını hizmete açtık.

‘YAPILMAMIŞ METROLARA YAPILMIŞIN 2 KATI ÖDEMELER ALINMIŞ’

Unkapanı Köprüsü’nü uyguladık, kavşak şu an hazır. Diğer bölümünün şu an kazıkları çakılıyor. Eminönü’nün meydan düzenlemesini yapıyoruz. Yapılmamış metrolara yapılmışın 2 katı ödemeler alınmış. Metro yapacağız diyorlar daha aracın siparişi verilmemiş, tasarımı yapılmamış. İstanbul’u bir düzene kavuşturduk.

Screenshot_11

Biz öz kaynak ile süreci yönetiyoruz. Hem iş görerek hem sistemi kurtararak süreci nasıl bitirdiğimizin incelenmesini isterim. Çökme işinden anlamam, hayatım emek vermekle geçti. Erdoğan bunu çok kullanıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yaşlı adama fatura ödemesi için imza attırdılar! Evini üstlerine geçirdiler... İstanbul'da akılalmaz olayYaşlı adama fatura ödemesi için imza attırdılar! Evini ardlerine geçirdiler… İstanbul’da akılalmaz olay
Siyaset kulisleri bu görüşmeye kilitlendi, yeni aday...Siyaset kulisleri bu görüşmeye kilitlendi, yeni aday…
MHP'den dikkat çeken açıklama: Salı gününü bekleyin!MHP’den dikkat çeken duyuru: Salı gününü bekleyin!