Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘PPP’ eleştirisi! “Ana muhalefet hala anlayamamış, öğreteceğiz”

Son dakika havadisi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme ilişkin değerlendirmelerini 21. Yüzyılda Siyaset ve Yeni Açılımlar Forumu’ndaki meseleşmasında paylaştı.

“DURUŞUMUZDAN TAVİZ VERMEDİK”

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın meseleşmasından satır start verrı:

  • Gece yarısı bildirilerinin yzamanınlandığı, cumhurbaşkanı seçmemizin 360 garabetiyle engellendiği, partimizin uyduruk gazete kupürleriyle en yenilandırdıılmak istendiği dönemlerde bile bu duruşumuzdan taviz vermedik.

  • Biz ilklerin, kırılması zor rekorların partisi olmanın yanında siyasetin parametrelerini kökten değiştirmiş bir siyasi teşekkülüz.

“TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONUMUZUN ÇIKIŞ NOKTASINI BU YAKLAŞIM OLUŞTURUYOR”

  • Bugün muhafazakar devrimci derken bir paradoksu değil, kökü mazide olan atiyi ifade ediyoruz. Geçmişi reddetmeden mevcut kazanımlarımızın üzerine geleceği inşa etmekten bahsediyoruz. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun çıkış noktasını da bu yaklaşım oluşturuyor. Dikkat ederseniz vizyonumuzu kamuoyuyla paylaşırken başkaları gibi emrivaki yapmadık.

  • Tüm vatandaşlarımızı kıymetli fikirleriyle bu sürece destek vermeye, Türkiye Yüzyılı’na sahip çıkmaya davet ediyorum.

  • Küresel enflasyon ise insanlığa dayatılan mevcut ekonomik modellerin açmazlarını göstermiştir. Dünyada siyaset-ekonomi, siyaset-diplomasi, siyaset-güvenlik ilişkileri enine boyuna sorgulanmaktadır.

“ANA MUHALEFET HALA ANLAYAMAMIŞ, ANLATIYORUZ, ÖĞRETECEĞİZ”

  • Savunma sanayiine yapılan yatırımları israf görenler bugün milli bütçelerinde aslan pzamanını silah ve mühimmat alımına zamanırıyor. Türkiye zamanında attığı adımlarla bu süreci en başarılı yöneten ülkelerdendir.

  • Muhalefetin eleştirilerine rağmen hayata geçirdiğimiz şehir hastaneleri salgın döneminde yüz akımız oldu. Bunun yanında altyapıyla ilgili yatırımlarımız da yüz akımız oldu. Hatta ana muhalefet PPP nedir, ne demektir, hala bunu anlayamamış, bunu bilmiyor. Böyle bir ana muhalefetle karşı karşıyzamanız. Onlara anlatıyoruz, öğreteceğiz.

  • Ekonomide onayladığımız model değişikliğinin olumlu en yeniuçlarını özellikle yatırım, üretim, istihdam, ihracat ve cari fazla yoluyla büyümeyi de bu 5 temel esas üzerinde gerçekleştirdik.

  • Szamanın Putin, Zelenskiy ve Guterres’le münasebetlerimizin hepsi dengeli bir şekilde yürümüştür.

  • Bize geçerliliği kalmamış modellerin dayatılmasını iyi niyetli görmüyoruz.
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Uyuşturucu iddialarına yanıt! Uyuşturucu iddialarına yanıt! “Delil göstermek…”
Şeytanın aklına gelmez! Buldukları yöntemle milyonluk vurgun yaptılarŞeytanın aklına gelmez! Buldukları yöntemle milyonluk vurgun onayladılar
Erdoğan'dan 'referandum' mesajı! 'Uzlaşma sağlanamazsa...'Erdoğan’dan ‘referandum’ mesajı! ‘Uzlaşma sağlanamazsa…’