Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA | Yunanistan’da eğitim topladı… Büyükşehirlerde bombalı eylem hazırlığındaki terörist yakalandı!

Son dakika havadisi… İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından onayladığı paylaşımda, Yunanistan Lavrion Kampı’nda sabotaj eğitimi alan, PKK/KCK’nın talimatıyla büyükşehirlerde silahlı ve bombalı eylem hazırlığındaki Hüsamettin Tanrıkulu’nun İstanbul’da yakalandığını duyurdu.

BÜYÜKŞEHİRLERDE EYLEM YAPACAKTI!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından onayladığı paylaşımda, “Sevgili Kılıçdaroğlu; üzücü bir havadis daha: HDPKK’nın, Lavrion Kampı’ndan Türkiye’ye, büyükşehirlere eylem için gönderilen, Delil kod Hüsamettin Tanrıkulu, İstanbul ve Diyarbakır Emniyeti tarafından yakalandı. Sadece savunduğun HDPKK’nın değil Yunanistan’ın da ilgiye ihtiyacı var” dedi.

ww

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı duyuruda da, “Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı koordinesinde Diyarbakır ve İstanbul Emniyet İstihbarat Şube Müdürlüklerince yürütülen çalışmalar en yeniucunda Yunanistan Lavrion Kampı’nda sabotaj eğitimi alan, illegal yollarla Türkiye’ye giriş yapan ve PKK/KCK’nın talimatı ile büyükşehirlerde silahlı ve bombalı sansasyonel eylem hazırlığındaki Delil kod adlı Hüsamettin Tanrıkulu, İstanbul’da yakalandı” denildi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yolunu kesip kurşun yağdırdı! Korkunç cinayetin nedeni ortaya çıktıYolunu kesip kurşun yağdırdı! Korkunç cinayetin nedeni ortaya belirlendi
43 ilin geçiş güzergahına EGEDES yerleştirildi43 ilin geçiş güzergahına EGEDES konumleştirildi
AK Parti İstanbul Danışma Meclisi toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dikkat çeken hediye: Sürmanşette...AK Parti İstanbul Danışma Meclisi toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dikkat çeken hediye: Sürmanşette…