Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sosyal medyada gündem olmuştu! Kardeşlerinin sevgi gösterisiyle ilgi odağı olan Elif’ten mesaj var: Bir an önce iyileşip…

Ankara’nın Mamak ilçesi Hüseyin Gazi Mahallesinde oturan Nalan-Ramazan Sancar çifti, 5 çocuklarından 3’üncüsü olan Elif Sancar’ı 1 ay önce ayağındaki şişlik sebebiyle Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Tümörden şüphelenilen Elif Sancar, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. ‘Kist hidatik’ teşhisi meselelan Elif, 2 kez ameliyat oldu. Hastanede tedavisi devam eden Elif’i 1 aydır göremeyen kardeşleri Ömer Can (11), Zeynep (9), Muhammed Ali (5) ve Elzem Sancar (3), babalarıyla birlikte hastaneye gitti. Yaşları küçük olduğu için içeriye alınmayan 4 kardeş, hastanenin 4’üncü katında kettiğı odanın penceresine çıkan Elif’e el sallzamanıp, sevgi gösterisinde bulundu.

867f970ea412c250ceea784efb4ab859

BAKAN KOCA PAYLAŞTI

Bu sırada hastanenin bahçesinde bulunan Ramazan Mervan Kurt (34), Elif’i uzaktan da olsa pencerede sağlıklı bir şekilde gören 4 kardeşin sevincini cep telefonu kamerasıyla çekerek, sosyal medyada paylaştı. “Elif seni çok seviyoruz” diye seslenen çocukların heyecan dolu görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi gördü. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, çocukların görüntülerini Twitter hesabından paylaşarak, “Görüntüler, bu sevince kzamanıtsız kalamayan bir vatandaşımız tarafından çekildi ve büyük ilgi uyandırdı. Kardeşlerinin, uzaktan da olsa görmeye geldiği Elif, Ankara Hacettepe Hastanesinde kist hidatik tanısıyla ameliyat oldu. Genel durumu iyi. Elif ve kardeşleri yakında kavuşacak” ifadelerine konum verdi.

9c7cb6fb0799c57d3a4e67580e09a627

‘ONLARI ÇOK SEVİYORUM’

Hastanede tedavisi devam eden Elif Sancar meseleştu. Yakında taburcu edilmesi olabilecek Elif Sancar, özüsini görmek için yine hastanenin önüne gelen kardeşlerine pencereden el salladı. Kardeşlerini çok özlediğini belirten Elif, “Bir an önce iyileşip onların yanına gitmek istiyorum. Onları çok seviyorum” dedi.

09fc36a47824797a49bf3e00fa69f049

‘VİDEO AMACINA ULAŞTI’

Videoyu çeken Ramazan Mervan Kurt, hastaneye ameliyat olan bir tanıdığını ziyaret için geldiğini anlatarak, “Bahçede çocuklar bir anda koşup penceredeki kardeşine el salladılar. O görüntü beni çok duygulandırdı. Videoya almak istedim. Defalarca izledim. İzledikçe duygulandım. Bunu özü takipçilerimle de paylaşmak istedim. Bu sevgiyi, kardeşliği, ailenin ne görecek şekilde önemli bir şey olduğunu küçük çocuklardan görsünler istedim. Video amacına ulaştı. Elif çok şükür iyi mutluyuz” diye meseleştu.

2e2be103b1a948de9bd15aa4f1599bc9

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
LGS’de sorulan ‘at sorusu’ sosyal medyada tartışma yarattıLGS’de sorulan ‘at sorusu’ sosyal medyada tartışma yarattı
Apartta asılı halde ölü bulundu! Erkek arkadaşı...Apartta asılı halde ölü bulundu! Erkek arkadaşı…
Dünyada yeni panik, giderek yayılıyor! DSÖ duyurdu: Eşcinsel ilişki....Dünyada yeni panik, giderek yzamanılıyor! DSÖ duyurdu: Eşcinsel ilişki….