Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sosyal medyada gündem olmuştu! ‘Vampir’ dikkatsı yapan rektör istifa etti

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde, 4 Ekim’de birinci sınıfa işe koyulyan öğrenciler için 15 Temmuz Konferans Salonu’nda bilgilendirme programı edildi.

Programa katılan Rektör Prof. Dr. Namık Ak, akşam saatlerinde dersleri olan öğrencileri uyararak, “Hepimiz özümizin başkanıyız ama bir yolculuğa çıkarken bile en az iki kişi gidin, yalnız olmasın. Çok vampirler var. İstanbul gibi bir konumden geliyorum. 42 yıl İstanbul’da ktopladım. Oraya göre burada da vampirlikler var. Çok da sütten çıkmış ak kaşık falan değil. İstemediğimiz belki bazı olumsuz şeyler, vakalar oldu mu? Oluyor. Netice itibarıyla buna dikkat edin” dedi.

TEPKİLERİN ARDINDAN İSTİFA HABERİ GELDİ

Tepki çeken dikkatnın ardından Prof. Dr. Namık Ak, görevinden istifa etti.

Üniversitenin resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, “Üniversitemiz Rektörü Szamanin Prof. Dr. Namık AK, sağlık sorunları sebebiyle rektörlük görevinden ayrılmıştır. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ailesi olarak rektörümüz Szamanin Prof. Dr. Namık Ak hocaya üniversitemizin gelişmesi noktasındaki katkı ve çalışmaları dolzamanisıyla teşekkür ediyoruz. Üniversitemiz rektörlüğüne Yükseköğretim Kurulu tarafından vekaleten Prof. Dr. Hüseyin Karaman atanmıştır” denildi.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yüz binlerce kişi akın etti! 261 bin 500 kilogram et yenildiYüz binlerce kişi akın etti! 261 bin 500 kilogram et yenildi
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan aralık ayını işaret etti! Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan aralık zamaninı işaret etti! “Derdimiz asgari ücreti en uygun rakama çıkarmak”
O kentte kiralar yüzde 200 arttı! Ev sahiplerinden yeni şart, vatandaşlar isyan ettiO kentte kiralar yüzde 200 değerlendi! Ev sahiplerinden yeni şart, vatandaşlar isyan etti