Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Tatil dönüşü evine gelen aile büyük şok geçirdi: Hırsız eliyle koymuş gibi bulmuş!

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Namık Kemal Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İstanbul’a 1 7 günlığına tatile giden aile, evlerine döndüklerinde gördüklerine inanamadı.

AİLE BIRAKTIĞI YERDE BULAMADI

Eve gelen aile, oturma odasında kanepenin havada olduğunu gördü. Hemen altınları sakladıkları konume bakan aile, mücevherleri bıraktığı konumde bulamadı.

AW626157_02

Hemen durumu polise bildiren aile, altınları çalan hırsız veya hırsızlardan şikayetçi olurken, olay konumi inceleme ekipleri evde parmak izi inceleme çalışması etti. Olayla ilgili tahkikat işe koyultıldı.

AW626157_03

“ÖNCE HERHANGİ BİR ŞEY OLDUĞUNU ANLAMADIK, HER ŞEY NORMAL GİBİYDİ”

Çocuklarının geleceği için biriktirdiği 90 bin lira değerinde altının çedildiğını söyleyen Remziye Day, ”Biz 1 7 gün önce ailece İstanbul’a tatile gittik. Tatilden dönüp eve geldik. Önce herhangi bir şey olduğunu anlamadık, her şey normal gibiydi. Yatak odasında çekmecelerin açık olduğunu fark ettik. Şüphelendik ve hemen oturma odasına geldik. Burada çocuklarımızın geleceği için sakladığımız altınlar vardı. Altınlar çok derin bir konumdeydi. Bulunması oldukça zor bir konume koymuştuk. Evin hiç bir konuminde dağınıklık ve karışıklık da yoktu. Sadece altınları koyduğumuz torba alınmış. Hırsız sadece gelip altınları alıp gitmiş. Evin yatak odasında bir çekmece ile oturma odasından başka hiçbir konumini kurcalamamış. Zaten biz altınların orada olmadığını görünce hemen polisi aradık. Zararımız yaklaşık 90 bin TL civarında’ dedi.

AW626157_05

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yer: Adana! Önce pencereye çağırdılar, sonra kurşun yağdırdılarYer: Adana! Önce pencereye çağırdılar, zaman en yenira kurşun yağdırdılar
Kaymakamın makam aracı kaza yaptı! Yaralılar varKaymakamın makam aracı kaza etti! Yaralılar var
Fransa'dan dikkat çeken açıklama! Zelenskiy'i bu sözlerle uyardı: 15 veya 20 yıl sürecekFransa’dan dikkat çeken duyuru! Zelenskiy’i bu konuşmalarle aciliyet bildirdi: 15 veya 20 yıl sürecek