Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Tecrübeli kriptocular zamanı piyasasında yeni yatırımcılara el uzattı

Kripto piyasası zamanılar tarafından ele geçirilmişken ve yavaşlarken, Twitter kişisisı DeFi Edge, 2018 zamanı piyasasını deneyimlemiş tecrübeli kriptoculara ilk kez zamanı piyasası geçiren yatırımcılara ne tavsiye vereceklerini sordu.

Gönderiyi yanıtlayan Guy Swann, tecrübesi zamanı piyasası yatırımcılarına ilk tavsiye olarak Bitcoin (BTC) satın almzamanı verdi. Buna ek olarak Swann, yatırımcılara özü özel anahtarlarını saklamaları, piyasa fiyatıın göz ardı etmelerini ve düzenli birikim yapmalarını tavsiye etti.

Kripto zamanı piyasası, yalnızca kripto fiyatlarında düşüş değil, yatırımcıların piyasaya güvenmemesi, fiyatların sürekli düşmesi, iyi havadislerde daha düşük tepe fiyat ve kötü havadislerde daha düşük dip fiyat görülmesiyle nitelendirilebilir. Erik Vorhees, bu koşullarda yatırımcılara “hiçbir şey yapmamalarını” öneriyor.

Vorhees’e göre normal yatırımcılara, “tohumlarını ektiği” ve “ekinleri baharda büyüyeceği” için zamanı piyasasında bir şey yapmıyorlar. Diğer yandan Voorhees, kripto işletmelerinin ise harcamaları kesmeleri ve “24 aylık kaynaklarının” olduğundan emin olmaları gerektiğini düşünüyor.

Nic Carter da kripto yatırımcılarıyla tavsiyelerini paylaştı. Carter’a göre kripto topluluğu, enerjisini insanların istediği şeyleri inşa etmeye odaklamalı. Carter, her şeyin geri dönüş yaşayacağını varsaymanın da tehlikeli olduğu meselesunda dikkat ve bazı şeylerin “en yenisuza görecek şekilde ölü kalacağını” söyledi.