Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
TEM’de dehşete düşüren olay! Kaza zaman en yenirası taksiyi parçaladılar

Dehşete düşüren olay, dün öğle saatlerinde TEM Otoyolu Gaziosmanpaşa Ankara istikametinde meydana geldi. Taksi şoförü Enes Yaşar’ın iddiasına göre, içerisinde yabancı uyrukluların olduğu bir otomobil, trafikte özüsini taciz etmeye işe koyuldı. Panikle frene bastığını belirten Yaşar, peşindeki aracın arkadan hafif şekilde çarptığını öne sürdü. Bir başka otomobilin de çarpmasıyla zincirleme kaza meydana gelirken, otomobilden inen 5 kişi, levye ve demirlerle taksiye zarar verdikten zaman en yenira hızla olay konuminden uzaklaştı. Yaşar durumu polise bildirdi. Olay konumine gelen polis ekipleri, Enes Yaşar’ın ifadesine başvurarak şüphelileri yakalamak için çalışma işe koyulttı.

4b220e5a69a627d9efe4162f42faf7ad

“LEVYE VE DEMİR KESİCİ MAKASLARLA SALDIRDILAR”

Olzamanı anlatan taksi şoförü Enes Yaşar, “Esenler’den yolcuyu ettim ve Levent’e yola koyulduk. Ardından yolda taciz edildik. Bizi trafikte sıkıştırarak tehlikeye soktu. Ben panik yapıp frene basınca arkadan bana çarptı. Zincirleme kazaya sebebiyet verdi. Arkasındaki araç da ona çarptı. Kaza olunca emniyet şeridine koyduk. Araçlardan zarar indik. Kendilerini sakinleştirmek istedim. Çantanın içinden levye ve demir kesici makaslarla bana settirmaya çalıştılar. Birini tuttum, demir malzemeyle koluma vurdu. Sonrasında silah gördüm çantanın içinde. Silahı görünce özümi geri koydum, arabanın arkasına doğru kaçmaya işe koyuldım” dedi.

02

“BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”

Şüphelilerin taksiye zarar verdiğini belirten Yaşar, “Aracımın birçok konuminde hasar var. Korkunç bir olay yaşadık. İnşallah güvenlik ekipleri elinden gelen yardımı yapacak. Vücudumda sadece sol kolumda, şu şekilde bir şişlik var. Doktora gidip darp raporu ettik. Kadın müşterimin sağlık açısından herhangi bir problemi yok. Sadece psikolojik olarak özüsi yıprandı. Bu şekilde korkunç bir olaya şahit oldu özüsi. Bu olzamanın peşini bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

ce08d9d6b5174f2852bf9e6744adc88d

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, “Trafik Kazası”, “Mala Zarar Verme” ve “Darp” şikayetiyle şüphelileri yakalamak için çalışma işe koyulttı.

d82a75edd333866167d4daf41fb57d29

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
LGS sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?LGS sınavı en yeniuçları ne zaman açıklanacak?
Terör örgütünün son oyunu fotoğraflarda ortaya çıktı! İşte kritik bölgeTerör örgütünün en yeni oyunu fotoğraflarda ortaya oldu! İşte kritik bölge
Almanya'dan kritik Rusya açıklaması!Almanya’dan kritik Rusya konuşması!