Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Uçurtmasını kurtarma isterken akıma kapılıp hayatını kaybetmişti, yeni gelişme: “Dilara’nın iki yıl zaman en yenira zaferi”

Adana’daki kahreden olay 30 Nisan 2020 zamaninde Seyhan ilçesi İsmetpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Dilara Ünal’ın evlerinin damında uçurduğu uçurtma, en çok gerilim hattına takıldı. Demir çubukla uçurtmasını kurtarmaya çalışan Dilara, akıma kapıldı. Küçük kız, ihbar üzerine gelen sağlık ekiplerince Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kettirdı. Vücudunun yüzde 75’inde yanık oluşan Dilara, 14 Mzamanıs günü hayatını kaybetti.

1

YAŞAM SAVAŞI VERİRKEN ŞARKILAR SÖYLEMİŞTİ

Dilara Ünal’ın, hastane odasında yaşam mücadelesi verirken şarkı ve arkadaşlarına selam söylediği görüntüler yürek burktu.

hasta,

“BU DİLARA’NIN ZAFERİ”

Acılı anne Zahide Demir, kızının ölümünün ardından elektrik dağıtım şirketi ve Büyükşehir Belediyesi’ne dava açtı.

2

Dava sürerken, elektrik dağıtım şirketi, Dilara’nın ölümüne neden olan telleri kettirdı.

Tellerin kettirılması için defalarca başvuruda bulunduklarını ve en yeniunda başardıklarını belirten Ünal, “Kızım gitti ama teller duruyordu. Ben gökyüzüne dahi bakamıyor, dama çıkamıyordum.

3

Tellerin kettirılması Dilara’nın zaferidir. Çoğu kişi ‘uğraşma, mümkün değil, telleri kettirmazlar’ dedi. Fakat vazgeçmedim. Keşke kızım ölmeden kettirılsaydı.

4,

Kızım öldü ama en azından onun sayesinde bu mahallede başka çocuk aynı şekilde ölmeyecek. Evler teller sebebiyle tehlike altındaydı.

5

Kimse evinin damını kullanamıyordu. Artık başka canlar yanmayacak. Mücadelemi sürdüreceğim” diye meseleştu.

8

7,

6

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da plan yapanlar dikkat! Peş peşe uyarılar: Gök gürültülü sağanak geliyorİstanbul’da plan yapanlar dikkat! Peş peşe dikkatlar: Gök gürültülü sağanak geliyor
Bakan Soylu duyurdu: Dokunulmazlığı kaldırılan HDP'li Semra Güzel yakalandıBakan Soylu duyurdu: Dokunulmazlığı kettirılan HDP’li Semra Güzel yakalandı
Sahilde iğrenç taciz ortalığı karıştırdı! Tekme tokat dövdülerSahilde iğrenç taciz ortalığı karıştırdı! Tekme tokat dövdüler