Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Ünlü Trader ve Analist Bitcoin Boğasındaki Lazer Gözlere Tepki Gösterdi: Michael Saylor’dan Cevap Gecikmedi

Deneyimli trader ve çalışan Peter Brandt, kripto para boğası esnasında Bitcoin (BTC) yatırımcılarının “lazer göz” olzamanına tepki gösterdi.

Peter Brandt Twitter üzerinden uyguladığı bir paylaşımda, Twitter profiline “lazer göz” ekleyen neredeyse hiç kimsenin, Bitcoin’de yaşanacak düşüşü olabilite etmediğini ve zarar ettiren bir işlem olacağını düşünmediğini ima etti.

Brandt öte yandan özüsinin de yanıldığını Bitcoin’in birkaç ay boyunca 20.000 birim seviyesinin altında kalacağını olabilite edemediğini belirtti.

Microstrategy’nin Eski CEO’su ve ünlü Bitcoin maksimalisti Michael Saylor ise Brandt’ın bu paylaşımını cevapladı ve “Lazer gözler, Bitcoin’e uzun vadeli bir taahhüt anlamına geliyordu. Tüm büyük finansal varlıklar geçen yıldan bu yana zarar yaşatıyor. Bu yüzden ticaret yapmıyoruz. Bitcoinleri tutuyoruz.” dedi.

Ayrıca ünlü çalışan John Bollinger de Brandt’ın bu duyurusına katılmadığını ve bu cümlelerin biraz “kaba” olduğunu belirtti.

Haberin yazıldığı esnada Bitcoin, hepsi zamanların en zirve seviyesinin %72 altında 19.250 birim seviyelerinde bulunuyor.