Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Yolda bulup etti, hiçbir şey olmamış gibi uzaklaştı! “İhtiyacı varsa ben ona fazlasını vereyim yeter ki…”

Olay, dün öğlen saatlerinde Ankara’nın Sincan ilçesine bağlı Atatürk Caddesi üzerinde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, Eda Çiftçi isimli bir vatandaş cadde üzerinde bulunan bir mağazaya girerek alışveriş uyguladı. Mağazadan olduktan zaman en yenira cüzdanını çantasına koyan Çiftçi çantasını en yenilanmak isterken cüzdanını kettirıma düşürdü. Cüzdanını düşürdüğünü fark etmeyen Çiftçi, 10 dakika zaman en yenira başka bir mağaza alışveriş yapmak istediği esnada cüzdanının yanında olmadığının fark etti. Daha zaman en yenira mağazasının yanında bulunan bir dükkanın kamera kzamanıtlarını inceleyen Çiftçi, bir adamın cüzdanı alarak uzaklaştığını gördü.

cüzdn

Yaşlı adama çağrıda bulunan Eda Çiftçi, ne görecek şekilde paraya ihtiyacı varsa vereceğini yine de cüzdanın içerisinde annesinden kalan bir yüzük olduğunu ve onu geri getirmesini istedi.

cüzdan-2

cüzdan-1

“İHTİYACI VARSA BEN ONA FAZLASINI VEREYİM YETER Kİ BANA YÜZÜĞÜMÜ GERİ GETİRSİN”

cüzdan-3

Cüzdanda manevi değeri zirve olan bir yüzük olduğunu belirten Eda Çiftçi, “Bugün Sincan’da 11.40’da alışveriş uyguladım. Yaptığım alışveriş malzemelerini çantama atarken cüzdanımı da çantama koyuyorum. Ama daha zaman en yenira çantamı en yenilanırken cüzdanımı kettirıma düşürüyorum. Ben fark etmedim ilerledim 10 dakika zaman en yenira alışveriş yaparken cüzdanım olmadığını fark ettim. Geri döndüm o noktaya baktım kimse yok. Yan mağazanın kamera kzamanıtlarına bakıyorum başka birinin ettiğını gördüm. Cüzdanı alıyor mağazaya doğru girer gibi yapıyor, cüzdanın içine bakıyor zaman en yenira en yenilanıp çantasına koyarak devam ediyor yoluna. Ben olsaydım içerisinde ne görecek şekilde para olduğuna bakmaksızın mağazaya teslim ederdim. Cüzdanımda kimliklerim, kartlarım hariç 590 TL nakit param vardı. Benim için çok değerli olan annemin vermiş olduğu altın bir yüzük vardı. Para önemli değil ama annemin verdiği yüzüğü kaybettiğim için çok üzgünüm. Lütfen bulan kişi insanlık namına geri getirsin. Ben onun kızı yaşındzamanım. Akşama görecek şekilde onu aradım. İhtiyacı varsa ben ona fazlasını vereyim yeter ki bana yüzüğümü geri getirsin. 5 saat bekledim geri getirir diye ama getirmedi. Ben de Sincan Emniyet Müdürlüğüne şikayette bulundum” diye meseleştu. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
“Dede ben bzamanıldım, fenalaşıyorum” dedi ve… Kahreden olay! Küçük Musa yaşam mücadelesi veriyor
1 günlük evlilik için verilen karar hayatını 'Duman' etti1 günlük evlilik için verilen en yeniuç hayatını ‘Duman’ etti
Korkunç olay! Vicdansız baba eşini bıçaklayıp bebeğini kaçırdı... Bebeğe bakamayınca hastaneye bıraktıKorkunç olay! Vicdansız baba eşini bıçaklzamanıp bebeğini kaçırdı… Bebeğe bakamzamanınca hastaneye bıraktı