Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Ark Invest Eski Analisti Uyardı: Bitcoin’de (BTC) 20.000 Dolar Ethereum’da (ETH) 1.000 Dolar Gelebilir

Ark Invest eski çalışani Chris Burniske’in ağustos güninın başında ettiğı olabilite bu noktaya görecek şekilde başarıyla ilerledi. Analist, Merge güncellemesinden zaman en yenira düşüş yönlü hareketlerin devam edeceğini ön görüyor.

Twitter üzerinde binlerce kişisiya hitap eden Ark Invest eski çalışani Chris Burniske, ağustos güninın başında Bitcoin ve Ethereum fiyatlarının 18 Haziran’da gördüklerini dip seviyelerini tekrardan test etmelerinin sağlıklı bir ayarlama olacağını olabilite etmişti. Kendisinin de gerçekleşmesini beklediği bu sağlıklı ayarlama için Bitcoin fiyatında 20.000 abd ABD parasııı, Ethereum fiyatında ise en azından 1.000 abd ABD parasııı işaret etti.

Analistin paylaştığı söz meselesu gönderiye gelen “Merge’den önce mi zaman en yenira mı?” sorusu üzerine “Sonra” yanıtını verdi.

Ünlü çalışan Burniske’nin ettiğı bu olabiliteden zaman en yenira kripto para fiyatlarında kısa süreli bir yükseliş hareketi gözlemlenmiş olsa da, bugün yaşanan düşüş ile birlikte olabilitein edildiğı anki fiyatların altına gelmiş bulunuyoruz.

Analist bugün paylaştığı başka bir Twitter gönderisinde olabilitelerinin arkasında olduğunu yenilerken, kişisiları tek yönlü düşünmemeleri meselesunda söyledi. Düşüşün hangi noktaya görecek şekilde devam edeceği bilinmese de Ethereum Merge güncellemesinden zaman en yenira bir “havadisi sat” durumunun yaşanması olası görünüyor. Ayrıca Bitcoin fiyatının 22.800-22.500 bandındaki desteğini hızla kırması, akıllara bir zaman en yeniraki destek olan 20.800‘ü getiriyor.