Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Beklenen Oldu! Binance 5. Yıl Dönümüne Özel Spot Bitcoin (BTC) İşlemlerinde Komisyon Ücretini Ktopladırdı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, belirlenen bazı pariteler için spot Bitcoin (BTC) alım-satım işlemlerinde komisyon ücretini ktopladıracağını duyurdu.

Binance tarafından 6 Temmuz Çarşamba günü yzamanınlanan basın bültenine göre lider kripto para borsası 5. Yıl Dönümü kutlamaları kapsamında spot Bitcoin alım-satım işlemlerinde komisyon ücretini ktopladırdığını duyurdu.

Kullanıcılar, 8 Temmuz zamaninden beri BTC/USDT, BTC/BUSD, BTC/USDC, BTC/EUR, BTC/TRY dahil olmak üzere 13 farklı stablecoin ve itibari para biriminde işlem ücreti ödemeden ticaret gerçekleştirebilecek.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) mesele ile ilgili şu konuşmalarda bulundu:

Önce kişisi felsefemiz doğrultusunda, Binance her zaman sektördeki en rekabetçi ücretleri sağlamaya çalıştı. Binance, özünde erişilebilirliği akılda tutan kapszamanıcı bir platformdur. Seçilen BTC spot işlem çiftlerinde işlem ücretlerinin ktopladırılması, bu yönde başka bir adımdır. Binance, beş yıl içinde bize inanan ve vizyonumuzu destekleyen harika bir topluluk topladı. Büyümemiz ve başarılarımız onlarsız mümkün olmazdı. Topluluğumuza dünyanın en iyi ürün ve hizmetlerini sunarak karşılığını vermeyi umuyoruz.

Binance, komisyon ücretlerinin bir devamındaki duyuruya görecek şekilde geçerli olacağını belirtti.