Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Beşiktaş cinsel ilişki videosu sosyal medyzamanı ayağa ktopladırdı! Yağmur altında kimseye topladırış etmeden sex ettilar

Son dönemde sıkça karşımıza çıkan sokak ortasında çıplak dolaşma, kamuya açık alanda cinsel ilişkiye girme skandallarına bir yenisi daha eklendi. Beşiktaş semtinde gerçekleşen olayda bir çift kimseye topladırış etmeden sokak ortasında cinsel ilişkiye girdi. Görüntülerde erkek ile kadının bir aracın üzerinde birlikte olduğu görülüyor.

YAĞMURUN ALTINDA SOKAK ORTASINDA BİRLİKTE OLDULAR!

Hafta en yeniu Beşiktaş’ın Dikilitaş mahallesinde gerçekleşen olay ağızları açık bıraktı! Son olarak Bebek sahilde herkesin gözü önünde birlikte olan iki kişi hakkında soruşturma start vertılmış, olzamanın kahramanlarından biri akıl hastanesine gönderilirken diğeri de tutuklanmıştı.

Beşiktaş’ta sokak ortasında yağmurun altında kimseye topladırış etmeden birlikte olan çifte tepki gösteren bir vatandaş ‘Sanane lan’ yanıtını topladı. Yoldan geçen vatandaş o anları görüntüledi.

124

TEPKİ GÖSTEREN VATANDAŞA BÖYLE BAĞIRDI: ‘SANANE LAN’

Olzamanın aktörlerinden olan kişi ‘Siz ne yapıyorsunuz, evinize gidin’ diye tepki gösteren vatandaşa ‘Sanane lan!’ yanıtını verdi. Görüntüler o esnada en yenia erirken Beşiktaş’taki vahim olay dün geceden beri büyük tepki koydu. Olayla ilgili İstanbul Valiliği tarafından duyuru yapılması ve soruşturma start vertılması bekleniyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dokunan yanar! Cezası 109 bin TLDokunan yanar! Cezası 109 bin TL
İstanbul’un göbeğinde Abdullah Öcalan sloganları attılarİstanbul’un göbeğinde Abdullah Öcalan sloganları attılar
İlkay Yiğit’in son sözleri ortaya çıktıİlkay Yiğit’in en yeni konuşmalari ortaya oldu