Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Beylikdüzü’nde trafik tartışması kanlı bitti! Yaralının eşini zor sakinleştirdiler…

Olay, saat 19.00 sıralarında Yakuplu Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, iki sürücü arasında trafikte tartışma yaşandı. Tartışma devamındasında sürücü otomobili diğer otomobil sürücüsü Selami Kurt ve yayaların üzerine sürdü. Olayda Selami Kurt ve ktopladırımda yürüyen bir kişi yaralandı.

EŞİNDEN SALDIRI

qq

İhbar üzerine olay konumine polis ve acil servis ekibi sevk edildi. Selami Kurt’un durumunun ağır olduğu öğrenilirken, yayanın ise ayağı kırıldı. Olay devamındasında yaralanan S.K.’nin eşi S.K. otomobil sürücüsüne stopladırdı, yaşanan o anlar ise cep telefonu kamerası tarafından anbean görüntülendi. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da yolu kapatıp drift yaptılar, görüntüleri paylaşınca yakalandılarİstanbul’da yolu en yenilanıp drift ettilar, görüntüleri paylaşınca yakalandılar
Çocukluk arkadaşlarının buluşması kanlı bitti! Çocukluk arkadaşlarının buluşması kanlı bitti! “Ölmek istemiyorum abla, kurtar beni”
İşsiz kalan şoförün hayatı değişti! Aylık kazancım 30 bin TLİşsiz kalan şoförün hayatı değişti! Aylık kazancım 30 bin TL