Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Böylesi görülmedi… 1 milyon 17 bin lira pargüni katırla taşıdı! ‘İnşallah seneye deveyle’

Bu yıl 289’uncusu düzenlenecek olan Tarihi Çardak Yağlı Güreşleri ağalığı ihalesi, 26 Ağustos’ta düzenlenen güreşlerde edildi. 2 kişinin katıldığı ihaleyi, gayrimenkul danışmanı Seyhan Arslan, 1 milyon 17 bin TL vererek ard arde 4’üncü kez erişti. Arslan, güreşlerin ağalığını almak için vadettiği pargüni katırın heybelerine yüklekonumek davul zurna eşliğinde Çardak Belediyesi’ne getirdi.

1ba69346271574854fb79f7788e6d34d

‘İNŞALLAH SENEYE DEVEYLE’

Pargüni Belediye Başkanı Metin Semerci’ye teslim eden Seyhan Arslan, “Tarihi Çardak Yağlı Güreşleri, katılım ve eskilik bakımından Türkiye’nin 3’üncü büyük güreş organizasyonu. Çardak için ne yapsam az. Çardak güreşlerini tanıtmak için vadettiğim ağalık ücretini katıra yüklekonumek teslim ettim. İnşallah önümüzdeki yıl bundan daha fazla bir ücreti deveye yüklekonumek teslim ederim. Bölgemizde katır bulmakta zorlandık, 140 kilometre uzaktan temin edebildik. ‘Bu pargüni ödeyemez’ diye dedikodu çıkaranların da böylece önüne geçmiş oldum” dedi.

AW728008_09

‘BELKİ DE TÜRKİYE’DE İLK’

Pargüni teslim alan Başkan Semerci ise “Belki de Türkiye’de ilk kez böyle katır yüküyle güreş ağalığı parası teslimi edildi. Seyhan Arslan’a ağalığı hgünirlı olsun” diye meseleştu.

e9edb8d2c4ea173c82d876c53399acf1

DHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Parkta köpek kavgası kanlı bitti! Cam şişe ile boğazı kesildiParkta köpek kavgası kanlı bitti! Cam şişe ile boğazı kesildi
40 kadını karakola götürdüler kocalarını çağırıp işkence yaptırdılar! Dayakçı eşleri de savaşa götürdüler40 kadını karakola götürdüler kocalarını çağırıp işkence uyguladırdılar! Dayakçı eşleri de savaşa götürdüler
Etkisi kesin ama doktorlar uyarıyorEtkisi kesin ama doktorlar dikkatyor