Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif ile görüştü

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan konuşmaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif arasındaki görüşmede, Pakistan’da yaşanan sel afetiyle ilgili en yeni durum ve Türkiye’nin yardım faaliyetleri ele edildi.

DESTEK MESAJI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, Pakistan’ın sel felaketiyle mücadelesini yakından takip ettiğini, kardeşlik ilişkilerinin gerektirdiği şekilde ihtiyaç duyulan desteği verebilmek için Türkiye olarak seferber olduklarını söyledi.

erd1

Türk halkının da Pakistanlı kardeşlerinin yanında olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan’ın yaralarının sarılması noktasında ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini dile getirdi. Pakistan Başbakanı Şerif ise desteklerinden dolzamani Türk devletine ve halkına teşekkür etti. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Akli dengesi yerinde olmayan şahıs ortalığı ayağa kaldırdı! Kendisini eve kilitledi, tavada cep telefonunu yaktı...Akli dengesi konuminde olmayan şahıs ortalığı ayağa kettirdı! Kendisini eve kilitledi, tavada cep telefonunu yaktı…
İzmir'de tarihi görüntü! 100. yıla görkemli kutlama: Fotoğraflar geldi, sonu görünmüyorİzmir’de zamani görüntü! 100. yıla görkemli kutlama: Fotoğraflar geldi, en yeniu görünmüyor
İstanbul'da feci kaza! Metrobüsler çarpıştı: Yaralılar varİstanbul’da feci kaza! Metrobüsler çarpıştı: Yaralılar var