Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Eğitmenin evinde iğrenç taciz! Genç kız hayatının kabusunu yaşamıştı! Guatemalalı hocayla ilgili yeni gelişme

Küçük yaşlardan beri İstanbul’daki bir müzik vakfında ders alan Hazal A. isimli genç kız, çello eğitmeni tarafından iğrenç tacizlere uğradı. Vakfın kapalı olduğu bir dönemde, çello dersleri topladığı Guatemalalı orkestra şefi S. G. M.’nin daveti üzerine evine giden genç müzisyen, sözlü ve fiziki tacize uğradı. Evde başkalarının da olduğu sırada alkol de alan eğitmen, genç kıza, “Bu gece çılgınca bir şeyler yapmalıyız, öpüşerek start vermalıyız” şeklinde konuşmalar söyleyip fiziki tacizde de bulundu. Genç kızın evden gitmesini de engellemeye çalışan S. G. M., ertesi zamanlarda ise özür mesajları attı. Geçtiğimiz yıl yaşanan iğrenç olay zaman en yenirası genç kız suç duyurusunda bulunurken, eğitim topladığı vakıf ve eğitmenle ilgili yeni gelişmeler yaşandı…

0x0-son-dakika-savcilik-10-aydir-tacizcinin-pesinde-genc-kiz-yasadigi-dehseti-sosyal-medyadan-anlatti-1659671959423

9 YILDIR EĞİTİM ALIYORDU

İstanbul’da 9 yaşında tanıştığı bir müzik vakfında enstrüman eğitimi almaya start veryan Hazal A. (24), 13 yaşında orkestrada çalmaya start verdı. Hazal A. burada tanıştığı Guatemalalı orkestra şefi S. G. M.’den (33) çello eğitimi görmeye start verdı.

ÖNCE TACİZ ETTİ, SONRA PİŞMANLIK MESAJLARI ATTI

Birlikte çello çalarak 8 yılı geride bırakan ikili arasında önceki yıl ağustos zamaninda sarsıcı bir olay patlak verdi. İddiaya göre genç kadın, özüsini evine davet eden Guatemalalı orkestra şefinin tacizine uğradı. Sabah’ta konum alan havadise göre genç kadın sözlü ve fiziksel tacizin ardından evden belirlendi. Yıllarca birlikte müzik ettiğı eğitmeni olaydan zaman en yenira genç kadını defalarca kez arzamanip çok szamanida “pişmanlık” mesajları attı.

0x0-son-dakika-savcilik-10-aydir-tacizcinin-pesinde-genc-kiz-yasadigi-dehseti-sosyal-medyadan-anlatti-1659671964044

“HEPİMİZ HATA YAPARIZ”

Guatemalalı orkestra şefinin genç kadına attığı mesajların görüntüsü de ortaya belirlendi. Eğitmen, evine misafir ettiği genç kadına, evden gittikten hemen zaman en yenira “Çok üzgünüm, O ben değildim, Lütfen beni affet, Hepimiz hata yaparız” gibi çok birçok mesaj attığı belirlendi.

0x0-son-dakika-savcilik-10-aydir-tacizcinin-pesinde-genc-kiz-yasadigi-dehseti-sosyal-medyadan-anlatti-1659671961277

SORUŞTURMA BAŞLATILDI, VAKIF BİNASINDA ARAMA YAPILDI

Taciz zaman en yenirası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunan genç kızın ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma start vertıldı. Soruşturma kapsamında önce genç kızın ifadesi yapıldı. Genç kadının verdiği bilgiler doğrultusunda söz meselesu derneğin faaliyet gösterdiği binaya gidildi. Fakat dernek adı altında faaliyet gösteren söz meselesu binasında kimse bulanmadı.

0x0-son-dakika-savcilik-10-aydir-tacizcinin-pesinde-genc-kiz-yasadigi-dehseti-sosyal-medyadan-anlatti-1659671963232

EĞİTMENİN PEŞİNE DÜŞÜLDÜ

Savcılık, günbegün tacizcinin peşine düştü. 4 Kasım günü genç kızın alınan ifadesi doğrultusunda eğitmenin telefon numarası ve adresi tespit edildi. 8 Kasım günü İngilizce mesajların olduğu delil içerikli dökümanlar bilirkişi aracılığıyla tercüme edildi ve raporlandı. 15 Kasım günü Fatih ilçe Emniyet Müdürlüğüne yazı yazılarak, S. G. M.’nin adresine gidilmesi ve ifadesi alınması talimatı verildi. Talimatı konumine getiren polisler adrese gittiğinde ise böyle bir şahsın orada ikamet etmediğini öğrendi.

0x0-son-dakika-savcilik-10-aydir-tacizcinin-pesinde-genc-kiz-yasadigi-dehseti-sosyal-medyadan-anlatti-1659671965119

GENÇ KIZ YENİDEN İFADE VERDİ

Bu sırada genç kızın yeniden ifadesi yapıldı ve şahsa ulaşabilmek için bilgisine yeniden başvuruldu. Şahsa ulaşabilmek için oturduğu adreste çevre araştırılması yapılması için 25 Kasım günü yeniden emniyet güçlerine talimat verildi.

Genç adamın kullandığı hattın ise açık hat olduğu tespit edilirken, numaranın kullanım dışı bırakıldığı belirlendi. Genci arama çalışmaları aylarca devam etti. Defalarca Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğüne talimat verilerek, gencin tespit edilmesi istendi.

İL GÖÇ İDARESİNE SORULDU

İkinci kez ifadesi alınan mağdur kızın ve çevredekilerin beyanıyla hocalık yapan şahsın, yurt dışına çıkmış olabileceğini öğrenen polisler, durumu tutanak altına topladı. Tutanak zaman en yenirası savcılıkça İl Göç İdaresine yazı yazılarak şahsın yurt dışına çıkış yapıp yapmadığı ve şahsın kzamanitlı bilgilerinin özülerine bildirilmesi talimatını verdi. Talimatlarını aylar boyu yenileyen savcılık soruşturması sürüyor.

0x0-son-dakika-savcilik-10-aydir-tacizcinin-pesinde-genc-kiz-yasadigi-dehseti-sosyal-medyadan-anlatti-1659671963780

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Çöp evden çıkan çocuğu tanıyan doktor konuştuÇöp evden çıkan çocuğu tanıyan doktor meseleştu
ABD’de maymun çiçeği virüsü alarmı! Acil durum ilan edildiABD’de maymun çiçeği virüsü alarmı! Acil durum ilan edildi
Türkiye'nin konuştuğu yayınevinden iddialara dikkat çeken yanıt!Türkiye’nin meseleştuğu yzamaninevinden iddialara dikkat çeken yanıt!