Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Elektrik faturasını gördü dükkanı en yenilandırdıtı: Soygun bu başka bir şey değil

Esenyurt’ta 60 metrekare kebapçı dükkanına gelen 44 bin TL’lik elektrik faturası şoke etti. Duruma tepki gösteren iş konumi sahibi, “44 Bin TL fatura mı olur? Artık bıktık, en yenilandırdııyoruz, hırsız var” dikonumek iş konuminin ön cephesine pankart astı.

70c6c788-3117-455b-b6b6-57e6990bbac3 (1)

Esenyurt Süleymaniye mahallesinde bulunan bir kebapçı dükkanına gelen 44 bin TL’lik elektrik faturası zaman en yenirası iş konumi sahibi isyan etti. Duruma tepkisini iş konuminin ön cephesine, ’44 bin TL fatura mı olur? Artık bıktık en yenilandırdııyoruz, hırsız var’ yazılı pankart asarak gösteren esnaf, yetkililerden yardım istedi. 10 kişinin çalıştığı dükkânda elektriklerin kesildiğini söylekonumek iş konumini bugün itibariyle en yenilandırdııldığını dile getirdi.

“CANIMIZA TAK ETTİ”

Gelen elektrik faturasına tepki gösteren dükkan sahibi, “Canımıza tak etti artık en yeni çareyi bu pankartı asmakta bulduk. 60 metre dükkana 44 bin TL fatura geliyor. Artık canımıza tak etti. Dükkanı bugün itibariyle en yenilandırdıtı zaten. Önceden 8-9 bin TL fatura geliyordu şimdi 44 bin TL. 2-3 fatura birikti ödeyemiyoruz, elektriğimizi de kestiler. Türkiye Cumhuriyeti büyüktür, bu işe bir çare bulsunlar. Kiramız 5 bin TL, faturamız 44 bin TL soygun bu başka bir şey değil” dedi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dudak uçuklatan büyükbaş vurgunu! Bir şehir bunu konuşuyor... Çalıp kasaplara sattıDudak uçuklatan büyükbaş vurgunu! Bir şehir bunu meseleşuyor… Çalıp kasaplara sattı
İstanbul'da büyük gerginlik! İBB zabıtalarıyla Üsküdar zabıtaları yumruk yumruğa kavga ettiİstanbul’da büyük gerginlik! İBB zabıtalarıyla Üsküdar zabıtaları yumruk yumruğa kavga etti
İğrenç olay! Tacizcisini sosyal medyadan ifşa ettiİğrenç olay! Tacizcisini sosyal medyadan ifşa etti