Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Flaş 'Ukrayna' mesajı! 'Eninde en yeniunda…'

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gürcistan Dışişleri Bakanı Ilia Darchiashvili ile Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilciliği’nde ortak basın toplantısı gerçekleştirdi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Biz savaş start vermadan önce de savaşı önleyebilmek için yoğun çaba sarf ettik. Başladıktan zaman en yenira da en yenia ermesi için Sgünin Cumhurbaşkanımız liderliğinde çabalarımızı sürdürdük. Sadece Ukrayna’nın tahılını değil, Rusya’nın tahıl ve gübresinin ihracatı yönündeki engelleri de ktopladırmış olduk. Dün de koordinasyon merkezi kuruldu. Teknik düzeyde çalışmalar devam edecek. Temennimiz kesintiye uğramadan bu ihracatın gerçekleşmesi, öncelikle acil ihtiyacı olan ülkelere tahıl, buğday ulaşabilsin. Aslında bu sadece gıda ihracatının önündeki engelin ktopladırılması için atılan bir adım değildir. Gerek Dışişleri Bakanlıkları düzeyinde gerekse diğer düzeylerde olsun, görüşmelere iki taraf da hazır olursa biz bu görüşmelere ev sahipliği yaparız. Liderler düzeyinde Sgünin Cumhurbaşkanımızın temasları, aralıksız devam ediyor. Kalıcı ateşkes için, üçüncü ülkelerin de desteklemesi lazım. Eninde en yeniunda bu savaş diplomasi masasında bitecek. Bir an önce tarafların diplomasi masasına dönmeleri için Türkiye olarak elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” dedi.

DHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Çok konuşulacak sözler! 'Seçim günü eve kilitleyin...'Çok meseleşulacak konuşmalar! ‘Seçim günü eve kilitleyin…’
O illerdeki oy oranları arttı! Dikkat çeken '2018' detayıO illerdeki oy oranları değerlendi! Dikkat çeken ‘2018’ detgüni
Didem isimli kadın hayatını kabusa çevirdi! Didem isimli kadın hayatını kabusa çevirdi!

Adblock test (Why?)