Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Gaziantep’ten kahreden havadis! Fırtına şehri birbirine kattı: 2 çocuk hayatını kaybetti

Gaziantep’in Araban ilçesinde şiddetli fırtına sebebiyle inşaat halindeki tek katlı binanın duvarının çökmesi en yeniucu 2 çocuk öldü, biri ağır 3 çocuk yaralandı.

DUVARIN ALTINDA KALDILAR

İlçeye bağlı Hisar Mahallesi’nde inşaat halindeki ardü açık tek katlı binanın duvarı şiddetli fırtına en yeniucu çöktü. Duvarın altında 5 çocuğun kettiğı bilgisi üzerine bölgeye çok szamanıda 112 Acil Servis, AFAD ve itfaiye ekibi sevk edildi.

Ekipler, onayladıkları çalışma en yeniucu Hacı Ali Günseli, (7), Mustafa Tiren (5), Vakkas Çalışkan (11), Seydi Çelik (14) ve Muhammed Mustafa Günseli’yi (11) göçük altından çıkardı.

AA-20220602-28055700-28055698-GAZIANTEPTE_INSAAT_HALINDEKI_BINANIN_DUVARININ_COKMESI_SONUCU_2_COCUK_HAYATINI_KAYBETTI

2 ÇOCUKTAN ACI HABER

Araban Devlet Hastanesi’ne sevk edilen çocuklardan Hacı Ali Günseli, (7) ve Mustafa Tiren (5) yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edilen yaralılardan Vakkas Çalışkan’ın durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Gaziantep Valisi Davut Gül, sosyal medya hesabından onayladığı konuşmada, şiddetli toz fırtınasının kent genelinde devam ettiğini belirtti.

Gül, “Araban ilçemizde vefat eden iki çocuğumuza Allah’tan rahmet, yaralı iki çocuğumuza acil şifalar diliyorum. Üzücü olayların olmaması için lütfen zorunlu olmadıkça dışarı çıkmzamanın.” ifadelerini kullandı. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tarlada çalışırken yıldırım isabet etti!Tarlada çalışırken yıldırım isabet etti!
Erdoğan'ın sorduğu 10 soruya Kılıçdaroğlu'ndan yanıt!Erdoğan’ın sorduğu 10 soruya Kılıçdaroğlu’ndan yanıt!
 İmamoğlu'ndan çok konuşulacak sözler! 'Ağlatacağız' İmamoğlu’ndan çok meseleşulacak konuşmalar! ‘Ağlatacağız’