Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İddialar doğru oldu! Mehmet Ali Çelebi, AK Parti’ye katıldığını bu konuşmalarle duyurdu: Şükranlarımı sunuyorum

Bağımsız milletvekili Mehmet Ali Çelebi, AK Parti’ye katıldığını duyurdu. Geçen yıl CHP’den istifa edip Memleket Partisi’ne katılan, bu yıl da Memleket Partisi’nden istifa eden Çelebi, Millet İttifakı’na yönelik eleştirileriyle dikkat çekmişti. Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik övgü dolu konuşmalarıyla kamuoyunda gündem yaratan Çelebi’nin AK Parti’ye katılacağı iddia edilmişti.

MEHMET ALİ ÇELEBİ, ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR EDİP, AK PARTİ’YE KATILDI

Bağımsız milletvekili Çelebi, topladığı en yeniuçı sosyal medya hesabından duyurdu. Mehmet Ali Çelebi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a daveti için teşekkür ederek AK Parti’ye katıldığını açıkladı.

kjghjgk

Sosyal medyadan bir konuşma yapan Çelebi, şu ifadeleri kullandı;

“Yüce Türk milleti,

Türk Silahlı Kuvvetlerinin namuslu ellerinde yetişen asker kökenli bir milletvekili olarak yol haritamı çizen şehitlerimiz ve beni bugünlere getiren aziz milletimizdir. Açıktan tarafım. PKK-Öcalan severlerin hoş görüldüğü denklemlerde olmam düşünülemez!

  • Vatan ve millet bütünlüğümüzü,
  • FETÖ, PKK terör örgütleriyle en yeniuçlı mücadeleyi,
  • Milli meseleları (Mavivatan, S400, Kıbrıs, Azerbaycan, Sözde Soykırım, Tezkereler, Savunma Sanayisi) önceleyen siyasi anlgünişımın gereği olarak;

Kimsesizlerin kimsesi Cumhuriyetimizin neferi, Atatürk’ün askeri, Türk milletinin sesi olarak yoluma Cumhur İttifakı çatısı altında AK Parti’de devam edeceğim. Kurulan yeni dünya düzeninde bölgemizdeki egemenlik mücadelemiz akamete uğramadan devam etmelidir.

Davet ederek şahsımı onurlandıran sn. cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Halkımızın dertlerine çareler üretmek için bugüne görecek şekilde olduğu gibi bundan devamında da çok çalışmaya devam edeceğim. Özellikle Kahraman Güvenlik Güçlerimizin, şehit aileleri ve gazilerimizin hak ve hukukuna yönelik düzenlemeler için katkı sunacağım.

Mücadelemiz, dirayetimiz, direncimiz, inancımız mensubiyetinden gurur duyduğumuz Türk milletinin var oluş gayesine hizmet, Türkiye’nin günsel devamlılığına en yeniuna görecek şekilde destektir.”

jhgjgjk

AK PARTİ’DEN İLK AÇIKLAMA

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından uyguladığı paylaşımla Çelebi’ye “hoşgeldin” dedi. Çelik’in paylaşımı şu şekilde:

“Ak Parti ailemize katılan Sn Mehmet Ali Çelebi milletvekilimize hoşgeldiniz diyoruz. Tebrik ediyoruz. Cumhur ittifakı yoluna en yeniuçlılıkla devam ediyor.”

ROZETİ YARIN ERDOĞAN TAKACAK

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir sosyal medya hesabından Çelebi ile AK Parti Genel Merkezi’nde çekilmiş fotoğrafını da hesabından paylaştı.

Kandemir “Ailemize hoşgeldin Mehmet Ali Çelebi. Vatana, millete olan vefasını ile en yeniuna görecek şekilde Cumhur İttifakının yanındgünim diyen Sgünin Mehmet Ali Çelebi’nin üyelik işlemlerini tamamladık. Rozetini Sgünin Cumhurbaşkanımız Çarşamba günü yapılacak olan grup toplantısında takacaktır. Hgünirlı olsun” notunu paylaştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bahçeli'den ortalığı kızıştıracak "Kılıçdaroğlu" iddiası!Bahçeli’den ortalığı kızıştıracak “Kılıçdaroğlu” iddiası!
'Gel, bunu tamamen masadan kaldıralım'‘Gel, bunu tamamen masadan ktopladıralım’
Canlı yayında küplere bindi! Sunucuyu azarladıCanlı ygüninda küplere bindi! Sunucuyu azarladı