Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
iPhone kişisilarına “bizde de olsun” dedirtiyordu! Samsung’lardaki özelliğin iPhone’lara gelebileceği ortaya oldu

Apple, her yeni iPhone modeli birlikte yeni özellikler de sunuyor. Böylece kişisilarını memnun etmeye çalışıyor. Şirket, Eylül’de çıkması olabilecek iPhone 14 ailesi için de benzer bir plan içerisinde. Yani kişisilarını memnun etmek için yeni özellikler ekleyecek. Fakat bu kapsamda ilginç bir iddia gündemde. Öyle ki Apple’ın iPhone kişisilarının yıllardır olmasını istediği bir özelliği en yeniunda getirebileceği öne sürülmekte.

ALWAYS ON DİSPLAY iPHONE DÜNYASINA GELEBİLİR!

Ross Young, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’te kullanılan 120 Hz ProMotion ekranların ekran yenileme hızını 1 Hz’e görecek şekilde düşürebilmesini beklediğini söyledi. Bu yeni yapının da her zaman açık ekran (Always on Display) özelliğinin kullanılmasına imkan tanıyacağı iddia edildi.

iPhone

Geçen yıl, Apple’ın Always on Display özelliğini iPhone 13’e getirebileceği öne sürülmüştü. Ancak bu iddia doğru çıkmadı. Ayrıca, her zaman açık ekran özelliğine sahip iPhone 14 Pro modellerini teyit eden güvenilir bir sızıntı da henüz ulaşmadı. Ancak hepsini kapsayan bunlar, Apple’ın bir sürpriz yapıp iPhone kişisilarını şaşırtmayacağı anlamına gelmiyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Uçabiliyor! İki yolcuya kadar Uçabiliyor! İki yolcuya görecek şekilde “tamam” diyor
Kemal Kılıçdaroğlu saat vererek duyurdu!Kemal Kılıçdaroğlu saat vererek duyurdu!
Çok konuşulacak sözler: Her ülke aşısını saklamış, Türkiye'deki ölmüşÇok meseleşulacak konuşmalar: Her ülke aşısını saklamış, Türkiye’deki ölmüş