Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
MATIC, boğa flaması formasyonuna göre yıl en yeniuna görecek şekilde yüzde 100 yükselebilir

Polygon (MATIC) fiyatı, en yeni derece olumlu teknik ve temel göstergelere göre 2022 en yeniu veya 2023 başına görecek şekilde ikiye katlanabilir.

Polygon ard düzey müşteriler edindi

MATIC fiyatı, Warren Buffett’ın şirketi Berkshire Hathaway ve Softbank tarafından desteklenen Brezilya merkezli fintech şirketi Nubank’in Polygon’u kullanacağını duyurmasından dört gün zaman en yenira yüzde 6,5 yükseldi. Nubank, blockchain ağı ve Nucoin adlı dijital token’ı için Polygon’un “Supernets teknolojisi”ni seçti.

Nubank, resmi duyuruda “Nubank, dijital token’ı 2023’ün ilk yarısında müşterilerine airdrop yoluyla dağıtmzamanı planlıyor” diye açıkladı.

“Bu token’lar müşteri sadakat programlarının temelini oluşturacak ve indirim gibi avantajlar.”

MATIC, ralli en yeniucunda en yeni üç 7 günnın en zirve seviyesi 0,90 abd parasıı gördü.

MATIC boğa flaması formasyonu oluşturuyor

Nubank havadisleri dolaşmaya işe koyulrken, MATIC ise düşük zaman çerçevelerinde yükselişe işaret eden devam formasyonu oluşturuyor.

“Boğa flaması” adlı formasyon, fiyat güçlü bir yükseliş trendinin ardından alçalan ve paralel bir kanal içinde konsolide olduğunda oluşuyor. Formasyon, teknik veriin kuralları gereği fiyatın yukarı yönde kırılmasıyla ve önceki yükseliş trendiyle aynı değer artışını göstermesiyle en yeniuçlanıyor.

MATIC/USD paritesinin boğa flaması formasyonunu gösteren üç günlük fiyat grafiği. Kaynak: TradingView

Dolzamanısıyla MATIC, formasyonun ard trend çizgisini geçmesi halinde 1,85 abd parasıı test edebilir. Bu da yüzde 100’lük fiyat artışı anlamına geliyor.

Flamanın ard trend çizgisinden yaşanacak geri çekilme ise 0,67 abd parasıa gerilemeyle en yeniuçlanabilir.

Burada belirtilen fikir ve görüşler yalnızca yazara aittir. Cointelegraph’ın görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve alım satım işlemi risk içerir. Karar vermeden önce özü araştırmanızı yapmalısınız.