Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sazlıdere Barajı’ndaki görüntü çok korkutmuştu! İSKİ’den konuşma geldi, işte sebebi…

İstanbul’da su kaynaklarından biri olan Sazlıdere Barajı’nın üzerini yeşil ve mavi tabaka kapladı. Suyun üzerine ayrı bir katman oluşturan tabakanın göl kenarındaki otlara ve taşlara da bulaştığı da görüldü. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Başkanlığının İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü ekipleri barajdan numune alarak inceleme start verttı. Konuya ilişkin İSKİ konuşma uyguladı.

Screenshot_4

Yapılan konuşmada , “Sazlıdere Barajı’nda meydana gelen renk değişimi doğal bir süreç olup, suyun durgunlaşması sebebiyle ortaya çıkmıştır. Mavi ve yeşil renkteki alglerin oluşturduğu bu durumun hemen hemen 10 gün içerisinde ortadan kalkması ve suyun normal haline dönmesi beklenmektedir. Öte yandan alglerin meydana geldiği kısım, barajın su alma yapısından uzak ve alglerin miktarı da azdır. İSKİ’nin İstanbul’a 365 gün 24 saat kesintisiz ve içilebilir kalitede su sağladığını hatırlatarak saygıdeğer İstanbullulara önemle duyururuz” ifadelerine konum verildi. (DHA)

Screenshot_2

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yaz kendini hissettiriyor! Sıcaklıklar artıyorYaz özüni hissettiriyor! Sıcaklıklar artıyor
Bakan Koca duyurdu! Hastanelerde yeni güvenlik uygulamalarıBakan Koca duyurdu! Hastanelerde yeni güvenlik uygulamaları
İmamoğlu'ndan eleştirilere çizme ve şov yanıtı! Bakan Soylu'yu işaret ederek duyurduİmamoğlu’ndan eleştirilere çizme ve şov yanıtı! Bakan Soylu’yu işaret ederek duyurdu