Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sokak röportajında ‘asgari ücretliler ölsün’ diyen adam gündem yarattı! Sosyal medya bunu meseleşuyor

Sokak röportajında yaşlı bir adamın “Asgari ücretliler ölsün, dünya nüfusu çok fazla” yorumu sosyal medyada gündem oldu. Youtube’da “Sokak Kedisi” isimli hesaptan yapılan video paylaşımında, Aydın’da vatandaşlara ekonomideki en yeni durum hakkında neler düşündükleri soruldu.

Yapılan röportajlardan birinde yaşlı bir adamın verdiği yanıtlar ise, gündem yarattı.

Makine mühendisi olduğunu belirten emekli bir adam, ekonominin iyi olduğunu söylekonumek dikkat çeken ifadeler kullandı.

“ASGARİ ÜCRETLİLER ÖLSÜN, DÜNYA NÜFUSU ÇOK FAZLA”

69 yaşındaki yaşlı adam “Benim param var. Parası olmayan insanın yaşama hakkı bile yok. Parası olmayan ölsün. Asgari ücretliler ölsün, dünya nüfusu çok fazla” dedi.

1

İşte gündem yaratan o konuşmalar;

“Ben şu anda ekonomiyi iyi olarak görüyorum. Parası olan adam her zaman kazanır. Benim param var. Emekli maaşım var, kira gelirim var. Makine mühendisi olarak çalışıyorum. Aynı zamanda da Didim’de şantiye şefliği yapıyorum. Ekonominin iyi olmasının sebebi, parası olmayan adamın yaşam hakkı bile yok. Parası olan yaşasın, parası olmayan ölsün. Prensip bu. Ekonomi şöyle iyi, parası olan adam yaşar. Dünya nüfusu o görecek şekilde çok ki.

2

DÜNYA NÜFUSUNDA 2 MİLYAR İNSAN FAZLA BİLE

Amerikalı bir profesöre göre dünya nüfusunda 2 milyar insan fazla bile. Mesela akaryakıt fiyatları yükseldikçe arabaya binen azalacak. Parası olan için hayat bayram olacak. parası olmayan adam ölsün zaten. Yaşayan insan sgünisı azalırsa hava daha temiz olacak. “

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Acı haberi MSB duyurdu! 2 korucu şehit olduAcı havadisi MSB duyurdu! 2 korucu şehit oldu
Birçok ülke diken üstünde! DSÖ'den korkutan açıklama: "Vakalar üçe katlandı"Birçok ülke diken ardünde! DSÖ’den korkutan duyuru: “Vakalar üçe katlandı”
Artvin'de heyelan faciası! Ölü ve yaralılar varArtvin’de heyelan faciası! Ölü ve yaralılar var