Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na 1 milyon liralık manevi tazminat davası

Son dakika: CHP Genel Başkanı Kemal KIlıçdarağlu’nun gündem yaratan iddiaları zaman en yenirası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan harekete geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu hakkında, 24 Mzamanis’ta Meclis’te uyguladığı meseleşma ve aynı günkü sosyal medya paylaşımları sebebiyle manevi tazminat davası açtı.

HER BİR KONUŞMA İÇİN 500’ER BİN LİRA

Her bir meseleşma için 500’er bin lira olmak üzere toplam 1 milyon liralık tazminat talep ediliyor.

CHP lideri Kılıçdaroğlu 24 Mzamanis’taki grup toplantısı ve akşamında uyguladığı Twitter paylaşımında Erdoğan ve ailesinin yurtdışına kaçmak için iki vakıf aracılığıyla ABD’ye para transferi uyguladığını öne sürmüştü.

İddiaların odağındaki TÜRGEV ve ENSAR Vakfı da bir konuşma yapmıştı. Ortak konuşmada, iddialar reddedilirken, her iki vakfın da ABD yasalarına uygun bir şekilde faaliyet göstererek, Türk öğrencilerin eğitimlerine destek verdiği vurgulanmıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bingöl'de korkutan deprem!Bingöl’de korkutan deprem!
Gaziantep'te facia son anda önlendi, ilk görüntüler ortaya çıktıGaziantep’te facia en yeni anda önlendi, ilk görüntüler ortaya belirlendi
Döverek öldürmüştü! 'O ilişkiye girmek istedi ben istemedim'Döverek öldürmüştü! ‘O ilişkiye girmek istedi ben istemedim’