Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: İzmir’de korkutan deprem! Şiddetli deprem Kuşadası ve Bodrum’da da hissedildi (Son depremler)

SON DAKİKA! AFAD’ın aktardığı bilgiye göre Ege Denizi’nde korkutan bir deprem meydana geldi! Depremin merkez üssünün Ege Denizi olduğu ifade edildi. Deprem, özellikle Aydın’ın Kuşadası bölgesi, Bodrum, İzmir’in Seferihisar Sığacık bölgelerinde derinden hissedildi. Depremin ardından vatandaşlar yaşadıkları korkuyu sosyal medyadan paylaştı.

SON DAKİKA: İZMİR’DE DEPREM KORKUSU! BİRÇOK ŞEHİR VE İLÇEDE HİSSEDİLDİ

Ege Denizi’ndeki depremin merkez üssünün Kuşadası açıkları olduğu ifade edilirken sarsıntının İzmir, Bodrum, Aydın gibi birçok konumleşim konuminde hissedildiği de gelen bilgiler arasında.

içiçi

KANDİLLİ RASATHANESİ DE AÇIKLADI: ‘DEPREMİN ŞİDDETİ 4.8’

Kuşadası’nın 15 km uzağındaki depremin büyüklüğünün 4.7, derinliğinin de 7 kilometre olduğu gelen bilgiler arasında. Kandilli Rasathanesi de depremin büyüklüğünü 4.8 derinliği de 9.2 olarak açıkladı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Afyonkarahisar'daki kaza hayattan koparmıştı! Yeni ortaya çıktı: Dehşete düşüren anlarAfyonkarahisar’daki kaza hayattan koparmıştı! Yeni ortaya oldu: Dehşete düşüren anlar
Görücüye çıktı! F-35 ile yarışabilecek Görücüye oldu! F-35 ile yarışabilecek “Muhteşem görünüyor”
Kılıçdaroğlu'ndan ses getirecek uyarı! "Sakın sakın sakın yapmayın"Kılıçdaroğlu’ndan ses getirecek dikkat! “Sakın sakın sakın yapmzamanın”