Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son Dakika: MSB acı havadisi duyurdu! Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül şehit oldu

Son dakika havadisi: MSB’den yapılan yazılı duyuruda, “Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde, 21 Haziran 2022 zamaninde, teröristlerle çıkan çatışmada yaralanarak hastaneye sevk edilen kahraman silah arkadaşımız Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül, yapılan hepsi müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 4 Temmuz 2022 zamaninde şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

BAKAN AKAR’DAN TAZİYE MESAJI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül için yzamanımladığı taziye mesajında, “Kahraman silah arkadaşımız, 4 Temmuz 2022 zamaninde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” ifadelerine konum verdi. (DHA)

9c2bb3b9f8fbca0346890ab783676b92

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da taksi durağına silahlı saldırı! İstanbul’da taksi durağına silahlı stopladırı!
İmamoğlu'ndan çarpıcı 'Erdoğan' açıklaması! 'Görevden alınabilirim'İmamoğlu’ndan çarpıcı ‘Erdoğan’ duyurusı! ‘Görevden alınabilirim’
Ümit Özdağ'ın 'iç savaş çıkacak' iddiasına sert tepkiÜmit Özdağ’ın ‘iç savaş çıkacak’ iddiasına sert tepki