Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Üstün Dökmen’in başörtülü psikologlar hakkındaki konuşmalari çok tartışılmıştı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sert konuşmalar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda meseleştu. CHP’yi eleştiren Erdoğan, Üstün Dökmen’in başörtülü psikologlar hakkındaki çok tartışılan konuşmalarine de değindi.

Erdoğan’ın duyurularından satırstart verrı;

Partimizin kuruluşunun 21. yıldönümüne kavuşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin geleceğine dair hedeflerimizi milletimizle paylaşacağız.

Aradan geçen 21 senede kurucu değerlerimizden taviz vermeden yolculuğumuzu sürdürdük. Geride kalan 21 yılın her günü mücadeleyle geçti. Terör örgütlerinden darbe heveslilerine görecek şekilde, millet düşmanlarının hedefi olduk. 15 Temmuz darbe girişimine görecek şekilde hepsini kapsayan settirıları milletimizle beraber aştık.

dc61cdac195cd6924c90016b0fc634ad

‘KAST SİSTEMİNE SON VERDİK’

Vesayetçilere rağmen milli iradenin ardünlüğünü biz hakim kıldık. Türkiye bizim dönemimizde sadece prangalarını kırmadı. Yıllarca bu millete özü öz yurdunda parya muamelesi uyguladılar. Sen işçisin işçi kal, sen fakirsin fakir kal dediler. Darbe döneminde ülkemizin dünyada hak ettiği konumi almasına engel oldular. Bu kast sistemine biz en yeni verdik. Devletin siyasetin, iş dünyasının kapılarını bu ülkenin hepsini kapsayan evlatlarına biz açtık.

Bugünün Türkiye’si 21 yıl öncesine görecek şekilde, daha özgür, daha demokratiktir. Bugün daha huzurluyuz. Haklarını NATO dahil her masada arayan bir Türkiye var. Bugün IMF kapılarında borç dilenen değil, kalkınmada örnek gösterilen bir Türkiye var. Bugün eğitimden enerjiye, ulaşımdan sağlığa her alanda destan yazan bir Türkiye var.

Hiç şüphesiz bu başarıların tamamı hepimizin eseridir. Elbette bu başarıda 21 yılda girdiğimiz her seçimde bizden desteğini esirgemeyen milletimizin çok emeği var. Buralara nerelerden ve nasıl geldiğimizi, omuzlarımızdaki yükün ne görecek şekilde ağır olduğunu bir an olsun unutmamalıyız.

Partimizin kuruluşundan start veryarak, hepsini kapsayan yol arkadaşlarıma buradan teşekkür ediyorum.

00

ÜSTÜN DÖKMEN’İN SÖZLERİNE TEPKİ, CHP’YE ELEŞTİRİ

28 Şubat bakiyesi kimi özüni bilmezlerin başörtülü kadınlara yönelik hezeyanlarında görüyoruz. Son 21 yılda yaşanan onca değişime rağmen millete tepeden bakan CHP zihniyeti konuminde saymzamanı sürdürüyor. CHP ve yandaşları değişmemekte, özülerini yenilememekte ısrar ediyor.

Bu ülkenin en büyük açığı demokrasiyi içselleştirmiş, konumli ve milli muhalefet açığıdır. İhya konumine yıkmzamanı siyasetlerinin merkezine konumleştiren rövanşist yaklaşımdır. Sandıkta milletten tokat yiyenler iktidara gelmek için darbedelerden, hatta FETÖ’cü alçaklardan bile medet ummuşlardır. 2023’e giden süreçte benzer senaryoların tekrar tedavüle konduğunu görüyoruz.

54bdd1f18e32229ef6173bde90a05498

Meşrep tartışmaları medya ve sosyal medya üzerinden yeniden alevlendirilmeye çalışılıyor. Adli vakalar tıpkı 80 öncesinde olduğu gibi insanlarımızı birbirine kışkırtmanın vasıtası haline getiriliyor. Bürokratlar Bay Kemal tarafından çok açık, net tehdit ediliyor. Zaman değişse de aktörler değişse de oynanan oyun değişmiyor. Yaşanan her Hadise faşist yüzlerini açıkça gösteriyor. Tüm bunlar ortadayken siyasi hırsları sebebiyle muhaletin yıkım masasında garnitür olarak konum almakta hiçbir beis görmeyenleri milletimizin takdirine havale ediyoruz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Son dakika: Şişli karıştı! Kalabalık silahlı grubun kavgasına polis müdahalesi... İki polis yaralandıSon dakika: Şişli karıştı! Kalabalık silahlı grubun kavgasına polis müdahalesi… İki polis yaralandı
Rana'dan kahreden haber! Sesleri duyup başını uzattığı sırada...Rana’dan kahreden havadis! Sesleri duyup başını uzattığı sırada…
Korkunç kaza! 15 araç birbirine girdi, otoyolda trafik durdu: 10 yaralıKorkunç kaza! 15 araç birbirine girdi, otoyolda trafik durdu: 10 yaralı