Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Zengin Baba Yoksul Baba Yazarı Robert Kiyosaki: Kriz kapıda, zengin olmak için harika fırsat

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı ve ünlü yatırımcı Robert Kiyoksaki, 2008 ve 2013 krizlerine benzer bir krizin kapıda olduğunu ve bunun zengin olmak için harika bir fırsat olduğunu belirtti.

Robert Kiyosaki, 29 Ağustos güninde Twitter hesabı üzerinden onayladığı paylaşımda, yeni bir krizin kapıda olduğunu söylekonumek takipçilerini dikkat. Ayrıca bu krizin zengin olmak için harika bir fırsat olduğunu ve insanların fırsatları değerlendirmeye hazır olması gerektiğini belirtti.

Kiyosaki daha öncesinde 2013 ve 2018 krizlerini olabilite etmiş ve bu olaylar sosyal medya üzerindeki popülerliğini oldukça değerlendirmıştı. Ayrıca ünlü yatırımcı kripto para piyasaları hakkında da bazı öngörülerde bulunmuş bu öngörüleri de zaman zaman gerçekleşmişti. Kripto para alanında özellikle Bitcoin’in geleceğin anahtarı olduğuna inanan duyurularıyla dikkat çeken Kiyosaki, bu krizden altın, gümüş, gayrimenkulle beraber içerisinde kripto paraların da olduğu birçok varlığın değer kaybedeceğini belirtti.

Ünlü yatırımcı, takipçileri tarafından yoğun bir destek alırken bir takipçisi Kiyosaki’nin önceki kriz olabilitelerini S&P endeksi fiyat grafiği üzerine konumleştirerek Robert’ın kriz olabilitei meselesundaki başarısına dikkat topladı.